Uygulama Alanları

Uygulama Alanları


Benzersiz kokularımız ile çalışırken rahatlarsınız...

Hastaneler

Hastaların çoğu hastanelere ve özellikle diş kliniklerine endişeli gelmektedir. Bu endişe zamanla korku ve tedirğinliğe bile dönüşebilmektedir. Hastanelerin, hastalarını rahatlabilmesi açısından, hava aromatize çok önem taşır. Hastanelerde, Diş Kliniklerinde; PAPATYA kokusu korku, depresyon ve gerilimi yatıştırmaktadır.

hastane-kokulari

spor-salonu-koku

Spor Salonları

Spor salonlarında spor yaparken rahatlamayı, içinizde bulunan enerjiyi atmayı ve biraz gevşemeyi en güzel haliyle kim istemezki? ODOR TİME keyifli ve sağlıklı bir spor yapmanız için ortamın havasını değiştiriyor. Size rahatlamanız açısından Yeşil Çay kokusunu öneriyoruz.


Bankalar

Finans ve Bankacılık sektörü müşteri tutma anlamında çok önemlidir. Banka müşterileri uzun kuyruklardan sıkılarak, endişe duyabilirler. Hava atmosferinin değiştirilmesi müşterilerinizin beklemesi açısından oldukça önemlidir. Havaya verilen aroma müşterilerinizin endişesini alarak, onları rahatlatmaya yardımcı olur.

Banka-kokulandirma

ofis-kokulandirma

Ofis Kokulandırma

Gün boyu çalışarak, gün içerisinde sıkılabilir ve vücudunuzda çalışmama isteği oluşabilir. Bu haliyle sizide yorğun hissettiricektir. Mutlu bir işçi her zaman üretken bir işçi olarak tanımlanır. Gün boyu soluduğunuz havanın atmosferi size yeterli mutluluğu sağlıyamıyabilir. Hava atmosferi mutlu olmanız açısından çok önemli bir rol oynamaktadır. Koku difüzyon makinesi ile gün boyu mutluluğa br adım daha…


Showroomlar

Showroomlar ürünlerin serğilendiği, pazarlamanın ve sunumun en iyi yapılabilmesi, gereken yerlerdir. Ürünlerinizi pazarlarken, kendi koku kimliğinizle ve koku ile pazarlama stratejisiyle müşterilerinize sunumunuz. O müşteriyi daha da etkilemeniz anlamına gelir. Koku difüzör makinesi ile ürünlerinizin daha da hızlı pazarlandığını fark edeceksiniz.

showroom-kokulandirma

avm1

AVM Kokulandırma

Alışverişin vazgeçilmezi olan AVM’ler, kapalı ortamların en yoğun olduğu yerlerdir. Alışveriş yaparken burnunuza güzel kokuların gelmesi kaçınılmaz olurdu.